Хочу співати й досягати висот тут, в Україні!

20 лютого 2023

Мене багато запитують про моє сьогодення, про емоції, які переживаю…Я намагаюся продовжувати займатися усім, що стосується моєї співочої справи, приймаю участь у волонтерських проектах, коли є можливість виступати перед нашими військовими, відкладаю свій розклад на другий план і співаю для них. Мені особисто такі зустрічі додають сили, віри, енергії жити й співати далі

Що стосується внутрішніх переживань, то в цьому плані така найстрашніша подія як війна багато чого розставила на свої місця. Перш за все, вона навчила не бояться вчинків, не перекладати відповідальність і прийняття рішень на когось-іншого.

Я з України! І це ніколи не зміниться. Війна дала більш глибоке розуміння українськості. Попри всі руйнації, труднощі, горе і втрати війна дала простір для переосмислення. Війна дала поштовх для того, щоб зовсім по-іншому подивитися на багато речей, подій, людей. Це пов’язано, як зі сферою мого творчого життя, так і взагалі. Багато чого, що до війни здавалося важливим, з її приходом втратило вагу. На перший план вийшли ціннісні моменти й якості.

Дуже радію висновку: саме завдяки війні справжніх людей виявилося набагато більше. Ми зрозуміли, що означає бути громадянами своєї держави. Ми усвідомили, що у часи небезпеки повинні, кожен на своєму місці, уміти підтримати й захистити те, що для нас найцінніше – свою сім’ю, свій дім, своє місто, свою країну. Захистити не тільки, як сьогодні зі зброєю в руках, а й завтра чи післязавтра через справжню увагу до розвитку всіх напрямків нашої життєдіяльності - освіти, культури, науки, економіки, підприємництва.

Хочу жити, творити, співати, досягати висот тут, в Україні! Хочу щоб ми пройшли цю війну і стали тільки сильнішими, щоб країна розвивалася й ішла вперед! Дуже хочу в це вірити!

Анна Мазур, українська співачка

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції