Костін зустрівся з сенаторами США - говорили про правові механізми протидії агресії рф

23 вересня 2022
 Костін зустрівся з сенаторами США - говорили про правові механізми протидії агресії рф

Наявних правових міжнародних механізмів недостатньо для відповіді на агресію рф в Україні

Про це зазначив генпрокурор Андрій Костін під час зустрічі з сенаторами – членами Юридичного комітету Сенату США, повідомив він на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Ключовою темою зустрічі було створення дієвих правових механізмів для відповіді на російську агресію.

Масштаб агресії та злочинів, з якими стикнулась Україна, можна порівняти лише з Другою світовою війною. Відтоді Європа не бачила ані таких масових звірств, ані руйнувань.

Наявних правових міжнародних механізмів недостатньо для повноцінної відповіді на цю агресію. Тому ми наполягаємо на створенні Спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності військово-політичного керівництва росії”, - написав він.

Костін додав, що наразі з міжнародними партнерами іде пошук правових механізмів, які дозволять виплатити компенсації Україні та потерпілим від війни.

Як повідомлялось, 24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Війська рф обстрілюють і знищують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, авіабомб і балістичних ракет.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні