Країни з сильнішою економікою мають допомагати «вразливим» державам — глава МВФ

31 березня 2023
 Країни з сильнішою економікою мають допомагати «вразливим» державам — глава МВФ

Країни з відносно сильнішими економічними позиціями мають допомагати вразливим державам, особливо тим, які перебувають у борговій скруті

Про це на форумі 2023 Boao Forum for Asia заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

«Країни з відносно сильнішими позиціями повинні допомагати вразливим членам нашої глобальної спільноти. Оскільки процентні ставки високі та багато валют знецінюються, це особливо важливо для країн, які перебувають у скрутному становищі. Нам терміново потрібні швидші та ефективніші глобальні механізми для зменшення боргового тягаря цим країнам», - сказала вона.

За словами глави МВФ, створення таких механізмів дасть значні переваги як боржникам, так і кредиторам.

«Успіх в цьому питанні усуне одне важливе джерело невизначеності для глобальної картини», - зазначила Георгієва.

Як повідомлялось, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила про зростання ризиків для світової фінансової стабільності й закликала уряди країн до пильності.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський