Квін вважає, що судова реформа потрібна Україні для вступу до НАТО і Євросоюзу

25 жовтня 2021
 Квін вважає, що судова реформа потрібна Україні для вступу до НАТО і Євросоюзу

США не пов’язують обсяг фінансової підтримки України з прогресом у реформуванні судової системи, але нагадують, що її перезавантаження необхідне для досягнення цілей членства в НАТО і ЄС

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«США завжди підтримуватимуть Україну в її прагненні до прозорості, зменшення корупції та боротьбі із зовнішніми загрозами. Тому ми не ставимо таких умов (щодо прив’язки обсягу фінансової допомоги до реформування судової системи – ред.). Але, я б сказала, що для реалізації власних цілей - збільшення іноземних інвестицій, вступу до НАТО та ЄС - Україні доведеться покращитися. Зокрема, це стосується верховенства права та судової системи», - сказала Квін.

Вона додала, що американські компанії неможливо змусити інвестувати в нашу країну, доки вони не відчуватимуть впевненості в українській судовій системі.

«Коли Американська торгова палата проводить опитування, бар’єром номер один… є судочинство. Тому я вважаю, що імплементація судової реформи надзвичайно важлива для майбутнього України та реалізації її власних цілей», - зазначила дипломатка.

Як повідомлялось,тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас і посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс 20 жовтня оприлюднили статтю «Настав час трансформувати Україну», в якій офіційно нагадали Президенту Володимиру Зеленському про необхідність боротьби з корупцією в судах та реформування судової системи.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні