Маск відновив аккаунт Дональда Трампа, лишивши позначки на його фейк-постах

21 листопада 2022
 Маск відновив аккаунт Дональда Трампа, лишивши позначки на його фейк-постах

За рішенням нового власника та керівника соціальної мережі Твіттер Ілона Маска, адміністрація мережі відновила аккаунт 45-го президента США Дональда Трампа

Доступ до сторінки @realDonaldTrump, повністю відновлений.

Це рішення з’явилося після того, як Маск провів серед користувачів Twitter голосування за повернення Трампа. У голосуванні, як стверджується, взяли участь 15 мільйонів людей, з яких 51,8% висловилися за повернення Трампа до соцмережі, решта 48,2% проголосували проти.

Невдовзі після цього особистий аккаунт екс-президента з’явився у мережі – утім, лише зі старими дописами. Останній світ Трампа був написаний пообіді 8 січня 2021 року. У ньому тодішній президент повідомив, що не прийде на інавгурацію свого наступника Джо Байдена.

Як відомо, адміністрація соцмережі Twitter видалила аккаунт політика після того, як його прихильники увірвалися до Капітолія 6 січня. Вважають що їх спонукала до цього промова Трампа, а також його повідомлення, що містили норму ненависті та неправдиві повідомлення про вибори у США. Тоді ж соцмережа заблокувала низку противників Байдена та сторінок, підконтрольних Трампу. Повідомлялося що аккаунт закритий "назавжди".

Примітно, що у відновленому аккаунті Трампа лишилися усі позначки про те, що його повідомлення місять fake news. Інші сторінки, афілійовані з Трампом, наразі лишаються недоступними – наприклад, @TeamTrump.

Також неясно, чи повернеться до твіттера сам Трамп. Fox News нагадує, що раніше той оголосив, що не повернеться до твіттера та лишиться у своїй мережі Truth. На виборах 2016 року Твіттер був головною інформаційною зброєю кандидата Трампа.

Як відомо, ФБР переслідує експрезидента США, йому загрожує засудження.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України