Міністри оборони Польщі й Данії обговорили підтримку України

13 вересня 2022
 Міністри оборони Польщі й Данії обговорили підтримку України

Україна бореться за себе і за вільну Європу, відтак потребує подальшої підтримки з боку країн Заходу

Про це під час спільної пресконференції у Варшаві заявили міністри оборони Польщі і Данії Маріуш Блащак і Мортен Бодсков.

Блащак підкреслив значну роль Данії у військовій підтримці України. Зокрема, він звернув увагу на нещодавню зустріч у Копенгагені країн НАТО щодо координації підтримки України.

Польський міністр наголосив, що на сьогодні дуже важливою є ефективна підтримка України.

“Вільна Україна означає вільну Польщу, але вільна Україна означає також вільну Європу”, - підкреслив Блащак.

Він додав, що сьогодні українці зупиняють відбудову російської імперії, борються за свободу всієї Європи.

У свою чергу Бодсков зазначив, що війна в Україні є війною цінностей, за майбутнє Європи.

“Європа зараз змушена протистояти війні, яка відбувається в Україні. Але варто пам’ятати, що це передусім війна цінностей. Це війна за майбутнє Європи, тому ми разом підтримуємо українців у їхній боротьбі за свободу”,- наголосив данський міністр.

Бодсков зазначив, що разом із Блащаком вони обговорили, як далі можна підтримати українців у їхній боротьбі за свободу і незалежність.

Міністр оборони Данії висловив думку, що збройний конфлікт в Україні триватиме "роками", відтак зросте також військова активність рф в акваторії Балтійського моря.

Він наголосив, що співпраця Копенгагена з Варшавою є зразковою як у питаннях співпраці в межах заходів НАТО, таких як Air Policing, так і в напрямку підтримки України.

З 24 лютого росія веде повномасштабну війну проти України.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах