Мобільна група з протидії домашньому насильству Голосіївського управління поліції помістила до кризової кімнати жінку з двома дітьми

10 жовтня 2022
 Мобільна група з протидії домашньому насильству Голосіївського управління поліції помістила до кризової кімнати жінку з двома дітьми

Через постійні погрози цивільного чоловіка постраждала звернулась до поліцейських задля припинення протиправних дій

У результаті відпрацювання виклику кривдника було притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано терміновий заборонний припис.

До чергової частини Голосіївського управління поліції звернулась жінка з проханням припинити щодо неї домашнє насильство. На місце події одразу виїхала мобільна група з протидії домашнього насилля територіального підрозділу.

З’ясувалось, що цивільний чоловік не пускав заявницю з їх 2-місячною дівчинкою та її 14-річним сином до власної квартири на вулиці Юрія Смолича, неодноразово їй погрожував і висловлювався нецензурною лайкою. Крім цього, син потерпілої отримав на свій мобільний телефон смс-погрози від порушника.

Правоохоронці притягнули 41–річного киянина до відповідальності за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування.

Також через високий ризик загрози життю та здоров’ю постраждалих осіб, щодо кривдника застосовані заходи заборонного припису: зобов’язання залишити місце проживання потерпілої, заборона на вхід та перебування в місці проживання постраждалої особи, заборона в будь-який спосіб контактувати з жінкою терміном до 10 діб.

У разі систематичного вчинення домашнього насилля стосовно фігуранта буде розпочате кримінальне провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України – домашнє насильство.

Потерпілу з дітьми поліцейські помістили до кризової кімнати до 10 діб, нині профільні служби надають їм кваліфіковану психологічну та юридичну допомогу.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України