Ми маємо зробити все можливе, щоб кожна людина почувала себе безпечно в Україні, — Ігор Клименко

29 березня 2023

На цьому наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з керівництвом Дослідницького форуму представників поліції США на чолі з Генеральним директором Чаком Векслером 28 березня

Американська організація була заснована майже півстоліття тому, сьогодні вона надає управлінські послуги, технічну допомогу та підвищення кваліфікації працівників керівної ланки у правоохоронній сфері.

Під час зустрічі сторони обговорили питання формування штурмових бригад «Гвардії наступу», а також створення безпекового середовища в Україні після війни.

На початку зустрічі Ігор Клименко висловив вдячність американській делегації: «Насамперед я хочу висловити вдячність американському народові за ту підтримку, яку ви надаєте в боротьбі з ворогом із першого дня війни». Також очільник МВС розповів про допомогу, яка нещодавно надійшла від Фонду Говарда Баффета українським піротехнікам Херсонської області. Вони отримали два броньовані комплекси для механічного розмінування.

Під час заходу Міністр повідомив про формування восьми штурмових бригад «Гвардії наступу», які діятимуть у складі органів системи МВС, та розповів про необхідність додаткової допомоги для їх функціонування.

У контексті створення безпечного середовища після війни, очільник МВС наголосив на важливості налагодження системної роботи, аби кожен військовослужбовець та кожен громадянин почував себе в безпеці.

«Ми думаємо і про мирний час та потребуємо консультації в організації створення безпечного простору саме після перемоги. Маємо зробити все можливе, щоб люди себе почували безпечно в Україні: ті, хто повернулися з фронту, й ті, хто залишалися в тилових регіонах», — сказав Ігор Клименко.

Він зазначив, що на сьогодні МВС формує дорожню карту послідовних кроків. Вони насамперед спрямовані на забезпечення відчуття безпеки після війни. Також йдеться про формування антикризових програм для поліцейських, які взаємодіятимуть з учасниками бойових дій.

Зі свого боку, Чак Векслер запевнив, що американська організація планує і надалі надавати всю необхідну підтримку для Міністерства внутрішніх справ України та поглиблювати співпрацю в питаннях, які сторони обговорили під час зустрічі.

Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський