«На сьогодні головне завдання — підготовка бригад Гвардії наступу, які виборюватимуть нашу перемогу», — Ігор Клименко

31 березня 2023
 «На сьогодні головне завдання — підготовка бригад Гвардії наступу, які виборюватимуть нашу перемогу», — Ігор Клименко

На цьому наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час робочої зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою, розповідаючи про формування штурмових бригад «Гвардії наступу»

На початку заходу очільник МВС висловив вдячність канадській делегації: «Канада прихистила багато наших українців і ми вдячні вам за ту відчутну підтримку, яку ви надаєте з першого дня повномасштабного вторгнення».

Розповідаючи про особовий склад бригад “Гвардії наступу”, Ігор Клименко наголосив, що він складається з поліцейських, прикордонників та гвардійців, які беруть участь у бойових діях із 2014 року на сході держави.

«Ці бійці стали наріжним каменем формування «Гвардії наступу». Доукомплектування відбувається з-поміж добровольців, які також переважно мають бойовий досвід», — повідомив очільник МВС.

Міністр поінформував, що нещодавно відвідав таку бригаду прикордонної служби «Сталевий кордон» та відзначив, що добровольці є надзвичайно вмотивованими.

Ігор Клименко зазначив, що наразі Міністерство працює над впровадженням нової системи соціального захисту, медичної реабілітації та психологічного супроводження службовців та працівників органів системи МВС.

Лариса Ґаладза висловила вдячність українській стороні за надійне партнерство: «Я сподіваюся, що МВС України буде відчувати підтримку Канади в роботі та досягненні ваших пріоритетних завдань».

Наприкінці зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол наголосила, що Канада співпрацює з Міністерством у навчанні й тренуванні Патрульної поліції та Національної гвардії.

«Ми знаємо, що ваші службовці дуже вмотивовані, вони швидко вчаться, у них гарна підготовка. Ми будемо й надалі шукати всі можливості, щоб підтримувати вас», — запевнила Лариса Ґаладза

Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський