На станції столичної підземки поліцейський врятував життя пасажиру, у якого стався серцевий напад

26 вересня 2022

Правоохоронець Микола Юрченко провів комплекс реанімаційних дій до приїзду лікарів. Нині потерпілий перебуває під наглядом медиків

22 вересня, на станції київського метро «Палац спорту» до поліцейського звернулася працівниця та повідомила, що на платформі людині стало зле. Правоохоронець негайно прибув на місце та побачив на підлозі непритомного чоловіка.

Співробітник управління поліції в метрополітені Микола Юрченко розповів про те, що пасажир перебував у непритомному стані, попередньо – із серцевою недостатністю:

«Обличчя чоловіка було блідо-синього кольору, відсутнє дихання та серцебиття. Тому я одразу розпочав робити серцево-легеневу реанімацію, яку продовжував близько п’яти хвилин. Коли у нього з’явилися пульс та дихання, я перевернув його в безпечне положення на бік. Але через деякий час стан його знову погіршився, тож я продовжив реанімаційні дії, які не припиняв до приїзду лікарів. Медики стабілізували стан чоловіка та я допоміг їм транспортувати постраждалого до автомобіля швидкої допомоги».

Медичні працівники підтвердили, що правоохоронець вчасно і правильно надав першу домедичну допомогу, завдяки чому врятував життя пасажиру.

Наразі чоловік перебуває у медичній установі під наглядом лікарів.

Микола Юрченко вважає, що такі його дії – це обов’язок кожного поліцейського: захищати, рятувати та допомагати. Він не вбачає у своєму вчинку героїзму, для нього головним є те, що потерпілий наразі живий та здоровий.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України