На Житомирщині судитимуть міжрегіональну злочинну групу фальшивомонетників

01 лютого 2023
 На Житомирщині судитимуть міжрегіональну злочинну групу фальшивомонетників

Влітку 2022 року діяльність організованої групи, яка збувала підроблені кошти та наркотичні засоби, припинили оперативники Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції зі співробітниками Офісу Генерального прокурора 

За даними слідства, організував «бізнес» та залучив до нього раніше судимих осіб 38-річний житель Житомирської області. За пошук клієнтів відповідав учасник злочинної групи, який знаходився у в’язниці.
 
До збуту обвинувачені пропонували фальшиві долари США, євро та російські рублі. Також один із членів угруповання налагодив продаж наркотичних засобів. Реалізовувався товар методом «з рук у руки» та з використанням поштових сервісів.
 
У серпні 2022 року на одній з АЗС Житомирської області оперативники ДСР спільно зі слідчими ГСУ затримали організатора та його спільника під час спроби збуту чергової партії підробок. За 200 000 гривень ділки намагалися реалізувати 14 800 євро, а за окрему плату планували збути психотропну речовину МДМА.
 
Тоді обох чоловіків затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Раніше було задокументовано продаж зловмисниками підроблених 3 250 доларів США, 1800 євро та 135 000 рублів.
 
Наразі обвинувальний акт стосовно організатора та його двох спільників скеровано до суду.

 

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції