Надходження у бюджет від грального бізнесу зросли вдесятеро — Гетманцев

19 вересня 2022
 Надходження у бюджет від грального бізнесу зросли вдесятеро — Гетманцев

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження від грального бізнесу в січні-серпні 2022 року зросли вдесятеро — до 277,7 млн грн

Про це повідомив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Телеграмі.

«Надходження від грального бізнесу за 8 місяців 2022 року зросли порівняно з 2021 роком в 10 разів — з 26,9 млн грн до 277,7 млн грн (без врахування плати за ліцензії)», — йдеться в повідомленні.

Водночас, зауважує Гетманцев, відрахування податку з виграшів збільшилися з 24 млн грн лише до 77,7 млн грн, що, на його думку, не відповідає обсягу ринку та сумам виплачених виграшів.

Відтак, голова податкового комітету ВР вимагає від Державної податкової служби провести в установленому законом порядку перевірку відомостей про відповідні виплати і, в разі встановлення порушення, донарахувати суми недоїмки.

Як повідомлялося, у серпні 2022 року до загального фонду державного бюджету України надійшло 204,6 млрд гривень. Серед платежів, справляння яких контролюють податкові та митні органи, основні надходження були отримані за рахунок: ПДВ з вироблених в Україні товарів – 16,4 млрд грн (зібрано 25,9 млрд, відшкодовано – 9,5 млрд грн), ПДВ з ввезених на митну територію України товарів – 26,2 млрд грн, податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 12,7 млрд грн, акцизного податку – 7,8 млрд грн, податку на прибуток підприємств – 17,4 млрд грн, рентної плати за користування надрами – 8,2 млрд грн, ввізного та вивізного мита – 2,5 млрд гривень.

Джерело Укрінформ
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України