Німеччина внесе 15 млн євро до ініціативи "Зерно з України"

28 листопада 2022
 Німеччина внесе 15 млн євро до ініціативи "Зерно з України"

Німеччина внесе 15 мільйонів євро до ініціативи Grain from Ukraine ("Зерно з України"), яка покликана забезпечити доставку українського зерна до бідних країн Африки

Про це повідомила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

"Пишаюся тим, що Німеччина внесе ще 15 мільйонів євро до ініціативи Володимира Зеленського „Grain from Ukraine" після того, як минулого тижня за підтримки Німеччини корабель із 25 тисячами тоннами зерна відправився до Ефіопії", - розповіла Фельдгузен у Twitter.

Screenshot 6

Україна запускає ініціативу Grain from Ukraine (Зерно з України) у день пам’яті жертв голодоморів, згідно з якою до 60 суден з українським зерном зможуть бути відправлені до найбідніших країн Африки.

Посол ЄС в Україні Матті Маасікас повідомив раніше в суботу, що кілька країн і Європейський союз зобов'язуються надати значні суми, щоб доставити українське зерно до найбідніших країн світу.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах