Німеччина заповнила газосховища на 75% - раніше, ніж планувалося

15 серпня 2022
 Німеччина заповнила газосховища на 75% - раніше, ніж планувалося

Газосховища Німеччини заповнені уже на 75,43 відсотка, цієї позначки планувалося досягти до 1 вересня

Про це пише DW.

За даними Асоціації німецьких операторів систем зберігання газу та водню INES, прискорити заповнення сховищ вдалося за рахунок зниження споживання газу влітку та збільшення обсягів імпорту блакитного палива з північно-західної Європи.

Регламент Євросоюзу передбачає, що німецькі сховища мають бути заповнені не менш ніж на 85 відсотків до 1 жовтня та не менш як на 95 відсотків - до 1 листопада.

Однак, якщо нинішні темпи збережуться, цих цілей також вдасться досягти раніше.

За планом ЄС, збільшені запаси газу мають дозволити компенсувати будь-які коливання газового ринку, аж до повного припинення постачання газу з Росії.

В ЄС почав діяти надзвичайний газовий план для подолання енергетичної кризи, спричиненої війною Росії проти України. Він передбачає добровільну економію природного газу взимку у розмірі 15% на країну, але припускає численні винятки.

Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні