Німецькі газосховища заповнені на 90%

21 вересня 2022
 Німецькі газосховища заповнені на 90%

Німецькі сховища газу заповнені вже на 90 відсотків, попри припинення росією поставок основним трубопроводом «Північний потік-1»

Це випливає з інформації на сайті Федерального мережевого агентства.

«Загальний стан зберігання (газу) в Німеччині становить 90,07%», - йдеться у повідомленні.

Єдиним сховищем, де рівень заповнення є нижчим, 74,63%, є Реден. Слід зауважити, що це підземне сховище потужністю 4,2 млрд кубів, найбільше у ФРН і одне з найбільших у Європі, належало російській Gazprom Germania Gmbh. Станом на початок широкомасштабної агресії рф проти України воно опинилося фактично порожнім (0,51% заповнення).

Із 12 вересня по 24 вересня 2022 року на цьому об’єкті проводитимуться планові ремонтні роботи. Ще 4 квітня сховище було передане в управління німецькому регулятору.

У повідомленні агентства зазначається, що постачання газу в Німеччині наразі стабільне, його безпека гарантована, але загалом ситуація з газопостачанням залишається напруженою, «і не можна виключати подальшого її погіршення». росія так і не відновила поставок газу по «Північному потоку - 1». Втім, Німеччина вже збільшила імпорт газу з інших країн.

Мета уряду – заповнити газосховища на 95 відсотків до початку листопада. Такий обсяг газу відповідає загальнонімецькому споживанню за перші два місяці 2022 року.

Газосховища слугують «буфером» і покликані компенсувати коливання споживання газу. В особливо холодні дні взимку до 60 відсотків споживання газу покривається зі сховищ.

Джерело Укрінформ
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України