Нові амбулаторії, «швидкі» та спортивні проєкти: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

06 липня 2021

На Дніпропетровщині розбудовують інфраструктуру. У Кривому Розі реконструюють стадіони. А у селах регіону звели амбулаторії. Про це під час публічного звіту облдержадміністрації розповів перший заступник голови ОДА Володимир Орлов. 

«У Кривому Розі втілюємо одразу два масштабні проєкти. Там реконструюємо, а фактично будуємо, стадіони «Металург» та «Спартак». Це – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив Володимир Орлов.  

За президентською програмою розбудовують в регіоні і медичну інфраструктуру, додав він.

«Звели «з нуля» 16 сучасних амбулаторій. Там вже завершили основні будівельні роботи. Залишились останні штрихи. В медзакладах прибирають, розставляють меблі та обладнання, наводять лад на подвір’ї», – сказав перший заступник голови ОДА.

Зокрема,  сучасні амбулаторії з’явилися у Богданівці, Миколаївці, Девладовому, Могильові, Глеюватці.

«Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали 21 «швидку». Цьогоріч це вже друга поставка – у лютому вручили ключі від 12 нових машин. У 2021-му автопарк станції оновили майже на 60%», – зазначив Володимир Орлов. 

На Дніпропетровщині щеплення від коронавірусу зробили понад 243,5 тис людей. З них більш ніж 70 тис щепилися двома дозами та повністю завершили вакцинацію.

«Імунізувалися чотирма препаратами – Covishield, CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca, – сказав Володимир Орлов. – В регіоні працюють понад 200 стаціонарних пунктів щеплення. Щовихідних – центри масової вакцинації».

Відсьогодні українська авіакомпанія Windrose airlines збільшує кількість рейсів Київ – Кривий Ріг – Київ. Літаки курсуватимуть кожен будній день. Виліт з київського «Борисполя» до Кривого Рогу – о 20:35. З Кривого Рогу до Києва – о 07:35. 

Джерело adm.dp.gov.ua
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»