Новий наступ Росії розпочнеться у квітні 2023, – німецькі ЗМІ з посиланням на Міноборони

26 грудня 2022
 Новий наступ Росії розпочнеться у квітні 2023, – німецькі ЗМІ з посиланням на Міноборони

Аналіз Міністерства оборони Німеччини вбачає можливість російського контрнаступу у квітні 2023 року

Цілеспрямовані ракетні удари, в тому числі за допомогою дронів, по критичній інфраструктурі України можуть бути частиною такої стратегії війни. Про це повідомляє видання Kreiszeitung у неділю, 25 грудня.

За першим сценарієм Міноборони Німеччини, Росія може розпочати наступ на Донбас, тоді як Білорусь зосередить на кордоні з Україною кілька тисяч військових. В такому разі українським захисникам довелося б відтягувати частину сил, щоб відбити можливе вторгнення з півночі. "Цілком ймовірно, однак, Лукашенко не втручатиметься безпосередньо у війну, а буде змушений розгорнути свою армію для загрозливих жестів – внутрішньополітичний тиск на правителя видається занадто великим. Однак метою першого сценарію російського наступу було б повністю взяти Донбас під контроль", - пише видання.

За другим можливим варіантом розвитку подій війська білоруського диктатора Олександра Лукашенка можуть виявитися вирішальними для війни, однак поки така можливість вважається досить малоймовірною. Міноборони Німеччини вважає, що якщо Білорусь піде на Київ за таким сценарієм, то російські солдати атакують Донбас і можуть намагатися просунутися в західну Україну, щоб перекрити шляхи постачання зброї та змусити український уряд капітулювати.

Видання наголошує, що такий сценарій вважається малоймовірним, бо потребує загальної мобілізації в Росії.

Як повідомлялось, дослідники з американського Інституту вивчення війни (ISW) оцінюють повторний наступ росіян з білоруської території як малоймовірний, але можливий.

Військова розвідка Великої Британії вважає, що в Росії спостерігається нестача боєприпасів.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах