Низка підприємств у Дніпрі незаконно постачали військові товари в РФ

08 липня 2021
 Низка підприємств у Дніпрі незаконно постачали військові товари в РФ

Їх викрила контррозвідка Служби безпеки України

Про це повідомляється з посиланням на прес-службу відомства.

“Контррозвідка СБУ викрила групу компаній на незаконних військових поставках до РФ. Декілька афілійованих підприємств у Дніпрі вигравали тендери від Міністерства внутрішніх справ та Федеральної служби охорони РФ і в обхід українського законодавства торгували з країною-агресором”, – вказано у повідомленні. 

За даними спецслужби, товари цих українських підприємств використовувались для комплектування військових транспортних засобів та бронетехніки РФ. Вказано, що “схему” організувало керівництво однієї з компанії-виробників запасних частин, якому було відомо, що окремі види продукції за технічними характеристиками належать до товарів військового призначення і підлягають експортному контролю.

Втім, це свідомо не відображалося у документації на експорт.

Під час обшуків правоохоронці вилучили: 1200 одиниць продукції з ознаками належності до товарів військового призначення; документацію щодо експорту продукції за кордон, в тому числі – РФ; виробниче обладнання; комп’ютерну техніку.

Продукцію направили на відповідні експертні дослідження, за результатами проведення яких приймуть процесуальні рішення у кримінальному провадженні.

Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, можливо причетних до незаконних дій. 

Джерело informator
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»