Області готові до опалювального сезону в середньому на 60% - Шмигаль

05 серпня 2022
 Області готові до опалювального сезону в середньому на 60% - Шмигаль

На сьогодні усі області готові до опалювального сезону в середньому на 60%

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, відвідуючи енергогенеруюче підприємство «Центренерго» під час робочої поїздки до Черкаської області, повідомляє  Урядовий портал.

«Зараз усі області готові в середньому на 60%. Це відповідає плану підготовки, що розробив уряд. Будемо пришвидшуватися в цьому напрямку, аби стабільно пройти опалювальний сезон», — відзначив він.

Шмигаль також заявив, що достатня кількість запасів енергоресурсів в опалювальний сезон є ключовим завданням всіх відповідальних осіб.

«Ми готуємося до одного з найважчих опалювальних сезонів. Держава робить усі необхідні кроки, щоб ми пройшли його надійно та впевнено. Говоримо з обласною, місцевою владою та громадами про необхідність готуватися до всіх можливих сценаріїв», — підкреслив Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що до початку опалювального сезону важливо завершити всі поточні ремонтні роботи на підприємстві.

Шмигаль нагадав, що за планом до 15 жовтня на складах ТЕС і ТЕЦ має бути забезпечено 2,5 млн тонн вугілля.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, на складах ТЕС і ТЕЦ зберігається 1,8 млн тонн вугілля, і процес рухається згідно з графіком. Так само відповідають плану нинішні об’єми газу в сховищах — понад 12 млрд кубічних метрів.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів ще 1 липня затвердив усі документи, необхідні для підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

Кабінет Міністрів 10 червня вніс зміни до обсягів квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню, обнуливши квоти на експорт низки енергоресурсів. Мова йде про експорт мазуту та природного газу власного видобутку; кам'яного вугілля, антрациту та твердого палива, одержаного із кам’яного вугілля (крім коксівного вугілля).

Джерело Укрінформ
Події Відео 19 серпня 2022

Продали чужу квартиру за понад 6 000 000 гривень: поліція Києва викрила адвокатку та ріелторку

Слідчі провели 15 обшуків, у ході яких виявили та вилучили мобільні телефони, правоустановлюючі документи та гроші