Олександр Бондаренко передав до Дніпровської міської лікарні №21 апарат ШВЛ екстра-класу

06 квітня 2020
 Олександр Бондаренко передав до Дніпровської міської лікарні №21 апарат ШВЛ екстра-класу

Дніпровська міська лікарня №21 отримала апарат для штучної вентиляції легень екстра-класу

Новітнє обладнання передав до госпітальної бази очільник регіону Олександр Бондаренко. Придбали апарат обласним коштом.

«Робимо усе можливе, аби вберегти Дніпропетровщину від поширення коронавірусу. Забезпечуємо медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту госпітальні бази регіону, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Для медзакладів області придбаємо 73 апарати ШВЛ. До області вже надійшла перша поставка – шість одиниць обладнання. Один з апаратів ШВЛ найвищого класу передали медикам Дніпровської міської лікарні №21. Він - серед найкращих у світі, дозволяє підтримувати життєдіяльність особливо важких пацієнтів в автоматичному режимі. Нині в Україні таких лише кілька десятків».

1

До лікарні Олександр Бондаренко передав дихальний апарат HAMILTON-C3. Він розрахований на тривалу вентиляцію легень найтяжчих пацієнтів. Також дозволяє автоматично регулювати подачу кисню та постійно моніторити стан хворого.

«Вперше лікарня отримала апарат найвищого класу, зі «штучним інтелектом». Вдячні обласній владі за такий подарунок. Він працюватиме у відділені інтенсивної терапії. Для медзакладу це дуже важливо, адже у важких випадках апарат зможе врятувати людині життя», – зазначив головний лікар Дніпровської міської лікарні №21 Микола Турчин. 

Загалом Обласний штаб протидії коронавірусу передав медикам Дніпровської міської лікарні №21 близько 30 тис рукавичок, 1,8 тис респіраторів, 600 бахіл, 150 костюмів біозахисту, а також ендотрахеальні трубки, термометри та дезінфікуючі засоби.

2

3

Кілька апаратів для штучної вентиляції легень закладу передала міська влада.

«На боротьбу з коронавірусом місто виділило 98 млн грн. Вже отримали 25 апаратів ШВЛ середнього класу і 5 пересувних. Також чекаємо на поставку партії апаратів високого класу. Усі вони стануть у нагоді нашим лікарням», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради Андрій Бабський.

На Дніпропетровщині лабораторно підтвердили 14 випадків захворювання на COVID-19.

Джерело adm.dp.gov.ua
Події Відео 24 грудня 2021

В Киеве задержали мошенников, "работавших" на свиданиях

Во время встречи девушка заказывала якобы дорогие алкогольные напитки и еду на вынос. Им выдавали заказ в пакете-муляже