Олексій Данілов просить МАГАТЕ направити представників на захоплені АЕС

20 березня 2022
 Олексій Данілов просить МАГАТЕ направити представників на захоплені АЕС

Секретар РНБО Олексій Данілов просить МАГАТЕ направити представників на захоплені в Україні АЕС. Про це повідомляє  з посиланням на Енергоатом

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов звернувся до Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), закликаючи його направити представників на захоплені російськими загарбниками Чорнобильську та Запорізьку АЕС. Це необхідно для контролю за дотриманням норм.

"Росія – країна-терорист, це вже доведено, – сказав він на одному з телеканалів. – Але вона зараз ще й країна – ядерний терорист. І сьогодні інституція, яка має назву МАГАТЕ, мала би втрутитися в цю ситуацію", - заявив Данілов.

"Терористи захопили дві АЕС, а МАГАТЕ мовчить як води в рота набрали. Де його представники на цій станції? Вони б мали вже прибути сюди, безпосередньо контролювати все, що відбувається на цих станціях", - додав секретар РБНО.

Він зверневся до всіх представників МАГАТЕ аби ті прислали на Чорнобильську та Запорізьку станції своїх представників, щоб вони переконалися, що там відбувається по нормах і нормативах, як на ядерних об’єктах.

Джерело УНН
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах