Під Житомиром на навчаннях десантували бронетехніку ДШВ

24 листопада 2021

Поблизу Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів Десантно-штурмових військ (ДШВ ЗСУ)

Про це повідомляється з посиланням на Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Були відпрацьовані практичні дії підрозділів Десантно-штурмових військ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України. 

Під час одного з етапів практичних дій, відбулося десантування з літаків Іл-76 декількох одиниць бойових машин десанту БМД-2 та тактичного повітряного десанту.

Також відбулося десантування вантажів з гранично малих висот з літаків Ан-26, та десантування вантажу з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування. 

За словами керівника навчання підполковника Олега Баляса, за сценарієм навчання, рейдовому загону було визначено завдання щодо знищення об’єкту противника.

З цією метою, був висаджений тактичний повітряний десант, здійснено захоплення площадки приземлення, висування підрозділу до визначеного рубежу з метою нанесення вогневого ураження по об’єкту противника. 

Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України.

За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно.

Десантування військових вантажів. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення.

Також, в ході тактичного навчання було відпрацьоване доставлення мінометних підрозділів вертольотами армійської авіації, евакуація поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

БМД-2. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Після завершення етапу, відбулося урочисте шикування особового складу Десантно-штурмових військ  та бойової техніки. Після цього, молоді строковики Збройних сил України перед досвідченими й загартованими в боях воїнами склали присягу десантника та вдягнули так довгоочікувані марунові берети.

Джерело Мілітарний
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»