Пілота судитимуть через зіткнення Мі-8 зі стовпом

15 травня 2020
 Пілота судитимуть через зіткнення Мі-8 зі стовпом

Військовою прокуратурою Київського гарнізону скеровано до суду обвинувальний акт щодо капітана, який через злочинну самовпевненість, розбив гелікоптер Мі-8 об бетонний стовп

Повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.Установлено, що 13 травня 2016 року, командир гелікоптеру 1-ї авіаційної ланки 2-ї авіаційної ескадрильї військової частини, що дислокована у Василькові, керуючи технічно справним гелікоптером Мі-8МТ, проявив злочинну самовпевненість.

Передбачаючи можливість настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння, він не вжив необхідних заходів для забезпечення безпеки людей, які перебувають на борту та збереження повітряного судна.

Офіцер, не переконавшись у відсутності на шляху руління перешкод та проігнорувавши доповідь льотчика-штурмана, допустив зіткнення лопатей несучого гвинта гелікоптеру із залізобетонним стовпом, чим заподіяв руйнування військової техніки.

Спричинені матеріальні збитки державі внаслідок авіатрощі оцінюються в суму понад 1,2 мільйони гривень.

 

Джерело ukrmilitary
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах