Поліцейські-психологи столичного главку продовжують проводити тренінги щодо формування навичок стресостійкості

20 жовтня 2022

Захід організовано у рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, де інструктори разом з правоохоронцями розглядають поняття «стрес», його джерела, стадії, методи зняття психологічної напруги та відпрацьовують на практиці надання допсихологічної допомоги

У рамках реалізації Національної програми психічного здоров’я в Головному управлінні Національної поліції у м. Києві з особовим складом організовуються заходи щодо стресостійкості.

Розпізнання психоемоційних станів людини, алгоритм поліцейського по наданню психологічної допомоги та підтримки громадян під час екстремальних ситуацій, пов’язаних з військовими діями – така тематика розкривається під час тренінгових занять у Голосіївському управлінні поліції.

Як розповів начальник відділу психологічного забезпечення поліції Києва Денис Романенко, майже все населення нашої держави живе в постійному стресі, переживає тривогу і не відчуває себе у безпеці, що в цілому має негативний вплив на психічне здоров’я:

«Під час тренінгу відомчі психологи вчать персонал володіти техніками зняття надмірної психічної напруги. Правоохоронець під час виконання своїх службових обов’язків, котрий володіє методами зняття психічної напруги, зможе допомагати оточуючим, демонструючи свій стабільний психічний стан і вселяти впевненість в серця громадян. Основна мета програми - подолати пов’язаний із війною стрес та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів, надати суспільству повноцінну та ефективну психологічну допомогу».

Тренінг поєднує теоретичну й практичну частину, де поліцейські відпрацьовують на практиці надання допсихологічної допомоги громадянам при ступорі, паніці, проявах страху, істеричному припадку, нервовому тремтінні, під час плачу.

Наприкінці кожного заходу учасники висловлюють свої враження та пропозиції щодо удосконалення подальших тренінгів.