Помпео приїде в Україну - Politico

31 березня 2023
 Помпео приїде в Україну - Politico

Цей візит - можливість Помпео продемонструвати свою підтримку воюючій Україні

Екс-держсекретар США часів Трампа, можливий кандидат у президенти від республіканців Майк Помпео 3 квітня приїде в Україну, пише Politico, посилаючись на інформацію від трьох джерел.

Повідомляється, що цей візит - можливість Помпео продемонструвати свою підтримку воюючій Україні і виділитися серед своїх партійних суперників Трампа і ДеСантіса, які вже негативно висловилися про військову допомогу Україні.

У тексті публікації йдеться, що Помпео доведеться долати ризики безпеки, але це звичайні запобіжні заходи у країні, яка веде повномасштабну війну.

Незрозуміло, чи зустрінеться Помпео із Зеленським і яким буде його маршрут.

Ще влітку Помпео засудив російське вторгнення, закликавши Штати передати Україні важке озброєння, зокрема Abrams.

Майк Помпео – один з 10 потенційних кандидатів від Республіканської партії у президенти в 2024 році.

Конкурентами Помпео є екс-президент США Дональд Трамп і сенатор Флориди Рон ДеСантіс. Обидва негативно відгукувались про продовження військової допомоги Києву, щоби битися з російськими окупантами.

Водночас Трамп узагалі стверджував, що на місці Байдена віддав би шматок Україні Росії, тільки щоб припинити війну: "Я міг би домовитись. У гіршому випадку я міг би домовитися про те, щоб дати їм щось захопити, є певні райони, які, чесно кажучи, є російськомовними, але це була б угода".

Після слів ДеСантіса про "територіальну суперечку" між Україною та Росією американський сенатор під тиском своїх однопартійців був змушений різко змінити свою риторику, назвавши Путіна "бензоколонкою".

Джерело unian
Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський