Порошенко привітав кримськотатарський народ із Днем прапора

26 червня 2018
 Порошенко привітав кримськотатарський народ із Днем прапора

Президент України Петро Порошенко привітав із Днем кримськотатарського прапора, який став символом боротьби за право мирно жити в українському Криму.

Про це Порошенко написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Синьо-золотий кримськотатарський прапор, як і синьо-жовтий Державний Прапор України, сьогодні став промовистим символом нашої боротьби за волю, свободу і право мирно жити у власному домі, на власній землі, в українському Криму. З Днем кримськотатарського прапора! Qırımtatar milliy bayraq künü hayırlı olsun!" - зазначив Порошенко.

Порошенко привітав кримськотатарський народ із Днем прапора: Це символ нашої боротьби за право мирно жити в українському Криму 01

Порошенко привітав кримськотатарський народ із Днем прапора: Це символ нашої боротьби за право мирно жити в українському Криму 02

30 червня 1991 року в Сімферополі розпочав діяльність другий Курултай кримськотатарського народу, який відбувся через 74 роки після першого Курултаю, що проходив у 1917 році в Бахчисараї. Уперше кримськотатарський прапор було затверджено Курултаєм кримських татар у 1917 році, відразу після Лютневої революції.

Кримськотатарський прапор - це полотнище блакитного кольору із жовтим гербом (темгою) у верхньому лівому кутку. Зображений на прапорі герб - тарак-темга (герб-гребінь) є родовим знаком Гіреїв - правлячої династії Кримського ханства.

Джерело https://ua.censor.net.ua
Події Відео 19 серпня 2022

Продали чужу квартиру за понад 6 000 000 гривень: поліція Києва викрила адвокатку та ріелторку

Слідчі провели 15 обшуків, у ході яких виявили та вилучили мобільні телефони, правоустановлюючі документи та гроші