Посол Німеччини сподівається, що переговори про вступ України в ЄС почнуться наступного року

13 вересня 2022
 Посол Німеччини сподівається, що переговори про вступ України в ЄС почнуться наступного року

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен оптимістично оцінює перспективу початку перемовин про вступ України до ЄС наступного року в разі виконання нашою країною рекомендацій Єврокомісії

Про це вона сказала в інтерв’ю «Радіо НВ».

«Я завжди вважала, що Україна повинна бути в ЄС. Але це все ж таки довгий процес, спитайте у ваших сусідів - Польщі, балтійських країн. Це не буде завтра. Але я поділяю сподівання пані Ольги (Стефанішиної. - ред.), що вже наступного року ці перемовини (про вступ. – ред.) можуть початися», - сказала Фельдгузен.

Вона зауважила, що для цього ще треба ухвалити кілька законодавчих актів, як це зазначено у рекомендаціях Єврокомісії. Водночас посол ФРН відзначила, що Україна дуже активно почала їх виконувати. «Якщо так триватиме, я цілком оптимістично дивлюсь на це (початок переговорів про вступ до ЄС. – ред.), - зазначила вона.

Як повідомлялось, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній з главою МЗС Німеччини Анналеною Бербок пресконференції в Києві 10 вересня заявив, що Німеччина в рамках спільного проєкту між зовнішньополітичними відомствами ФРН і України буде зміцнювати інституційні можливості українського МЗС у питанні європейської інтеграції.

Раніше Президент Латвії Егілс Левітс на брифінгу в Києві заявив, що Латвія робить усе можливе, щоб якнайшвидше розпочати переговорний процес про вступ України до Європейського Союзу, і готова ділитися відповідним досвідом.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах