Посол США прокоментувала обмін полоненими

23 вересня 2022
 Посол США прокоментувала обмін полоненими

Посол США Бріджит Брінк прокоментувала обмін полоненими між Україною та РФ

Заяву вона розмістила у своєму Twitter.

Screenshot 2

"Цього ранку мої думки - зі звільненими військовополоненими та їхніми близькими. Дякую президенту Зеленському і його команді за включення у переговори про обмін всіх військовополонених, включно з двома громадянами США, які тепер повернуться до своїх родин", - написала Бріджит Брінк.

Обмін прокоментував також радник з нацбезпеки США Джейк Салліван, подякувавши українській стороні та Саудівській Аравії за сприяння.

Як повідомлялося, увечері 21 вересня стало відомо, що в рамках обміну з РФ вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них 10 іноземців. Росії віддали кума Путіна Віктора Медведчука і 55 російських полонених.

Імена звільнених американців не називали, але ймовірно йдеться про 39-річного Александра Дрюке і 27-річного Енді Г’юна, які потрапили в полон на Харківщині.

Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні