Постійна присутність кораблів НАТО у Чорному морі потрібна для підтримки України — Шмигаль

30 листопада 2021
 Постійна присутність кораблів НАТО у Чорному морі потрібна для підтримки України — Шмигаль

Російська Федерація на регулярній основі демонструє свій військовий потенціал і прагне підірвати євроатлантичні прагнення України

Про це напередодні візиту до Брюсселя Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю виданню Politico, передає Урядовий портал.

За словами Шмигаля, постійне нарощування російського військового контингенту біля українських кордонів — це один з інструментів політики Кремля.

«Відповіддю на агресивні дії Росії має стати солідарна відповідь України, країн ЄС та НАТО. Забезпечення постійної присутності військових кораблів Альянсу в Чорному морі було б дуже сильним сигналом на підтримку України», — підкреслив Прем’єр-міністр.

На його переконання, Кремль зацікавлений у дестабілізації не тільки ситуації в Україні, а й країн ЄС та НАТО.

«Газ уже використовується як зброя не лише проти нашої держави, а й проти всієї Європи. Ситуація навколо "Північного потоку-2" та зменшення транзиту "блакитного палива" через Україну яскраво підтверджують цю тезу», — наголосив глава уряду.

Він також зазначив, що РФ постійно використовує інші інструменти гібридної війни проти України та Заходу, включаючи кібератаки та дезінформаційні кампанії.

Як повідомлялося, 30 листопада у Брюсселі Прем'єр-міністр України разом з очільниками урядів Грузії та Молдови в межах Асоційованого тріо проведе низку зустрічей з керівництвом Європейського Союзу.

 

Джерело Укрінформ
Події Відео 01 липня 2022

Слідчі поліції Києва повідомили про підозру чоловіку за розбійний напад на 72-річного пенсіонера

Нападник кілька раз вдарив потерпілого ножем по тулубу та в обличчя, після чого продовжив бити лежачого дідуся ногами