ПриватБанк запровадив додаткові кредитні канікули: кого це стосується

15 квітня 2020
 ПриватБанк запровадив додаткові кредитні канікули: кого це стосується

ПриватБанк запровадив додаткові кредитні канікули для позичальників програм кредитування "Авто в розстрочку", "Житло в кредит" та "Кредит під заставу нерухомості"

Про це повідомляє пресслужба банку.

Кредитні канікули надаються банком клієнтам, що стикнулися з фінансовими труднощами (звільнення, відпустка за свій рахунок тощо) через обмеження, пов’язані з карантином.

"Такі клієнти матимуть право на перенесення строків усіх чергових платежів до 31 липня 2020 року з відповідним укладанням додаткових угод до кредитного договору чи договору лізингу після завершення карантину", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для оформлення кредитних канікул за вказаними програмами достатньо заповнити заявку на сайті банку.

Крім того, у Нацбанку України повідомили, що кредитні канікули, які водяться банками на період карантину, означають відстрочку платежів за відсотками й самого кредиту.

 
Джерело prm.ua
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні