Рада схвалила закон щодо врегулювання ЖК послуг

20 травня 2020
 Рада схвалила закон щодо врегулювання ЖК послуг

У середу, 20 травня, Рада схвалила у першому читанні та за основу законопроект №2458 щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг

Законопроект схвалили 239 нардепів.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект розроблено для удосконалення норм і положень чинного законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг. 

Також він передбачає врегулювання питань перехідного періоду, що виникають у зв’язку із введенням в дію закону України "Про житлово-комунальні послуги" з 1 травня 2019 та необхідністю прийняття співвласниками усіх багатоквартирних будинків (незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком) рішень про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу). 

Нардеп від "Слуги народу" Андрій Герус додав, що з законопроекту вилучили положення щодо можливого несанкціонованого доступу до житла чи інших об'єктів до майна.

 
Джерело Depo.ua.
Відео 26 травня 2020

СБУ викрила масштабну систему продажу біодобавок, які нібито захищають від коронавірусу

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили масштабний продаж несертифікованих біодобавок через інтернет та розгалужену мережу кол-центрів