Рейтинг прем’єра Японії після візиту до Києва зріс на 5% - посол України

28 березня 2023
 Рейтинг прем’єра Японії після візиту до Києва зріс на 5% - посол України

Майже три чверті японців позитивно оцінили візит до Києва прем'єр-міністра Японії Фуміо Кішіди, а його рейтинг після цього зріс на 5 відсотків

Про це повідомив у Фейсбуці посол України в Японії Сергій Корсунський.

«Підсумки візиту премʼєр-міністра Кішіди до Києва схвально оцінили 71% японців, а його рейтинг зріс на 5%», - написав дипломат.

Він поінформував, що підтримку України виявляють мешканці Японії навіть у віддалених від столиці регіонах.

Зокрема, Корсунський розповів, що у невеличкому місті Одате префектури Акіта учні місцевої школи засіяли поле соняшником, з якого зробили олію, продали її, а кошти передали посольству на потреби українців.

«Сьогодні ми зустрілися з цими дітками, мером міста, членом парламенту, який звідти родом. Такі проєкти свідчать, що навіть далеко від Токіо японці підтримують Україну», - зазначив посол.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда 21 березня підписали у Києві спільну заяву про особливе глобальне партнерство між країнами.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський