Російські військові проводять масштабні навчання в ОРДЛО - розвідка

24 листопада 2021
 Російські військові проводять масштабні навчання в ОРДЛО - розвідка

На тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів “силових структур” та окупаційних адміністрацій

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

"Командування Збройних сил Російської Федерації нарощує боєготовність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. 22 листопада 2021 року у з’єднаннях і частинах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів “силових структур” і окупаційних адміністрацій", - повідомляють в Міноборони.

Контроль проведення навчань здійснює комплексна комісія 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.

Проведення навчань супроводжується активізацією діяльності російських пропагандистських засобів масової інформації для підготовки чергових фейкових матеріалів з дискредитації підрозділів Об’єднаних сил.

Як повідомлялось, окупанти на сході України просять у РФ дозволу на призов росіян

 

Джерело Укрінформ
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»