Ризик повернення жорсткого карантину залишається досить реальним, — ВООЗ

07 травня 2020
 Ризик повернення жорсткого карантину залишається досить реальним, — ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають «дуже реальним» повернення країн до жорсткого карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу

Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Гебреісус, йдеться в повідомленні організації.

«Ризик повернення до повного закриття залишається дуже реальним, якщо країни не контролюватимуть перехідний період дуже обережно», — повідомив він.

На думку очільника ВООЗ, найкращим захистом від пандемії є сильна і стійка система охорони здоров'я.

«Ми працюємо над реагуванням на виклики пандемії COVID-19, ми повинні також більше працювати, щоб підготуватися до наступної. Тепер є можливість закласти основи стійких систем охорони здоров'я на всій Землі. Це включає системи для підготовки, запобігання та реагування на збудники, що виникають», — зазначив Гебреісус.

Станом на ранок 6 травня у світі зафіксували 3 млн 727 тисячі 865 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед них 1 млн 242 тисячі 393 людини одужали та 258 340 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 227 тисячі 132 людини.

В Україні кількість підтверджених випадків COVID-19 зросла до 13 184. За добу коронавірус виявили у 487 людей. Загалом одужали 2097 людей та померли — 327.

Джерело Громадське
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»