Сальвіні підтримує продовження постачання Італією зброї Україні

13 вересня 2022
 Сальвіні підтримує продовження постачання Італією зброї Україні

Лідер італійської ультраправої партії "Ліга" Маттео Сальвіні, який раніше виступав проти санкцій щодо Росії, підтримує продовження постачання зброї Україні

Про це повідомляє Ansa.

"Ми це вже робили і будемо робити. Важливо, щоб війна якомога швидше закінчилася і щоб санкції не поставили на коліна італійські компанії та працівників", - сказав Сальвіні, відповідаючи на питання, чи продовжить італійський уряд постачання зброї Україні, якщо праві виграють вибори.

"Ми хочемо захистити український народ, ми завжди так робили і завжди голосували за будь-яку норму, але ми також просимо захистити італійських працівників, тому що з цими витратами на електроенергію та газ ми ризикуємо стати вбивцями робочих місць", - додав Сальвіні.

Раніше він заявив, що західні санкції проти Росії не працюють і фактично шкодять Італії, тому їх потрібно переглянути.

Нагадаємо, голова найпопулярнішої партії в альянсі Джорджія Мелоні заявила, що Італія продовжить надсилати зброю Україні та підтримуватиме Київ у його війні проти Росії, якщо консервативний блок переможе на майбутніх національних виборах.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах