СБУ офіційно відреагувала на скандальні інтерв’ю Гордона з Поклонською та Гіркіним

19 травня 2020
 СБУ офіційно відреагувала на скандальні інтерв’ю Гордона з Поклонською та Гіркіним

Служба безпеки України заявила про свою непричетність до скандального інтерв’ю Дмитра Гордона зі зрадницею Наталією Поклонською та терористом Ігорем Гіркіним (Стрєлковим)

Про це йдеться на сторінці СБУ у Facebook.

"Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона", - заявили у спецслужбі.

В СБУ також додали, що вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже "детально аналізується співробітниками служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацію території України та фактичного розв’язання війни на сході нашої держави".

Раніше Гордон взяв інтерв'ю у колишнього "прокурора" окупованого Росією Криму Наталії Поклонської. 18 травня Дмитро Гордон провів інтерв'ю з полковником ФСБ, учасником російської збройної агресії проти України в Криму та на Донбасі, Ігорем Гіркіним. Згодом Гордон заявив, що діяв за дорученням українських спецслужб.

Народний депутат "Європейської Солідарності" Ахтем Чийгоз зазначив, що інтерв’ю з Поклонською - це відбілювання сепаратистів і проросійських колаборантів, неприпустиме в Україні.

Джерело prm.ua
Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції