Серед футболістів найбільшу підтримку Україні надав Левандовський – Шевченко

19 травня 2022
 Серед футболістів найбільшу підтримку Україні надав Левандовський – Шевченко

Також Андрій Шевченко за повну ізоляцію російського спорту: «Жоден російський спортсмен не повинен брати участь у жодному змаганні. Це стосується всіх видів спорту»

Колишній футболіст та тренер збірної України Андрій Шевченко назвав іноземних футболістів та клуби, які найбільше підтримують Україну.

«Хто надав найбільшу підтримку? Я вважаю, що це Роберт Левандовський, капітан збірної Польщі. Він дуже багато зробив. В Англії на рівні Прем'єр-ліги є підтримка команд, в Італії теж. Кожна команда завжди перед грою робить пости, робить фотографії «Зупиніть війну». Тут є певна кампанія, яка сьогодні йде на те, щоб зупинити цю війну та допомогти Україні», - сказав Шевченко для Tribuna.com.

Як повідомлялось, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 84-й день.

Джерело Укрінформ
Події Відео 30 вересня 2022

Київські оперативники викрили групу наркодилерів

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у спільників близько 300 грамів амфетаміну, вісімнадцять рослин коноплі та 20 кілограмів канабісу