Шмигаль запропонував Норвегії створити спільні реабілітаційні центри для українських військових

09 травня 2022
 Шмигаль запропонував Норвегії створити спільні реабілітаційні центри для українських військових

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував створити в Україні спільно з норвезькими партнерами сучасні реабілітаційні центри для українських військових.

Про це він написав у Твітері за результатами зустрічі з президентом парламенту Норвегії – Стортингу Масудом Гарахані.

«Українці захищають безпеку всієї Європи. Говорив про це сьогодні в Києві з Президентом парламенту Норвегії Масудом Гарахані. Наголосив на важливості оборонної та енергетичної підтримки України. Запропонував разом створити в Україні сучасні реабілітаційні центри для наших військових», - зазначив Шмигаль.

Як повідомлялось, 8 травня Президент Стортингу Норвегії Масуд Гарахані перебуває у Києві, де вже провів зустріч з Президентом Володимиром Зеленським, а разом з Головою ВР Русланом Стефанчуком вшанували пам’ять загиблих українських захисників.

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський