Швейцарія утилізує 10 млн доз вакцин від коронавірусу вартістю $293 млн

26 вересня 2022
 Швейцарія утилізує 10 млн доз вакцин від коронавірусу вартістю $293 млн

Швейцарія повинна утилізувати понад десять мільйонів доз вакцини проти коронавірусу, термін придатності яких минув

Про це пише Spiegel.

Після закінчення терміну придатності Швейцарія має утилізувати понад 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусу Moderna. Вакцини коштують близько 293 мільйонів євро.

За даними Міністерства охорони здоров'я Швейцарії, 2,5 мільйона доз перебувають у логістичному центрі швейцарської армії, а 7,8 мільйона доз вакцини перебувають у Бельгії. Альтернативи утилізації немає.

На початку етапу закупівель Швейцарія замовила дози вакцини у різних виробників, щоб уникнути проблем із поставками та залежності від окремих вакцин, які можуть виявитися неефективними. З того часу в країні утворився великий надлишок доз вакцини.

Близько 3,5 мільйона доз нової адаптованої вакцини Moderna повинні бути доступні для бустерної вакцинації, запланованої на осінь.

Майже 70% приблизно з 8,7 мільйона швейцарців були вакциновані проти коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що у Бельгії, Великій Британії та Данії в останні дні почала зростати кількість людей, які хворіють на коронавірусну хворобу й потрапляють до лікарень у зв’язку з цим.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України