Сі Цзіньпін запросив Путіна до Китаю

22 березня 2023
 Сі Цзіньпін запросив Путіна до Китаю

Китайський політик наголосив на необхідності відновити регулярні зустрічі з президентом РФ

Президент Китаю Сі Цзіньпін запросив російського колегу Володимира Путіна відвідати його країну в поточному році. Він зазначив, що це нібито необхідно для встановлення тісних зв'язків.

"Я вчора запросив президента Путіна в зручний для нього час в цьому році відвідати Китай з візитом, оскільки в цьому році в Китаї відбудеться третій Міжнародний форум в рамках "Одного пояса - одного шляху". У попередніх двох форумах президент Путін взяв участь", - цитують Сі Цзіньпіна російські пропагандистські ЗМІ.

Китайський політик наголосив на необхідності відновити регулярні зустрічі з Путіним, а також вказав, що необхідно активізувати й інші механізми двосторонньої взаємодії.

Варто зазначити, що Путін востаннє приїжджав до Пекіна ще 4 лютого 2022 року, тобто до повномасштабного вторгнення в Україну.

20 березня лідер Китаю Сі Цзіньпін прибув до Москви, щоб провести зустріч з російським колегою Володимиром Путіним. Сторона обговорили війну в Україні. При цьому Пекін зазначив, що "в українському питанні зростає кількість голосів на користь миру і раціональності".

Своєю чергою директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик зазначив, що Пекін зацікавлений у війні проти України.

Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що на зустрічі з Путіним глава Китаю запропонував більш стримане бачення двосторонніх відносин, чим очікував російський лідер.

Джерело unian
Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський