Співробітники поліції Республіки Польща поділилися досвідом роботи зі столичними правоохоронцями

26 листопада 2021
 Співробітники поліції Республіки Польща поділилися досвідом роботи зі столичними правоохоронцями

Тренінги проводилися для поліцейських мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства

Також іноземні колеги зустрілися з керівництвом столичної поліції та ознайомилися з роботою деяких підрозділів.

бмін досвідом проходить у рамках проєкту «Впровадження та застосування інструментів для підтримки офіцерів інтервенції у боротьбі з домашнім насильством» за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Для правоохоронців Києва навчання проводили офіцери Регіонального офісу поліції у Кракові.
Начальник поліції Києва Іван Вигівський під час зустрічі з колегами із Кракова подякував за співпрацю та навчання столичних поліцейських, адже це дає змогу покращити фаховість правоохоронця, тим самим підвищити рівень довіри населення до структури.
 
Натомість іноземні поліцейські ознайомилися з черговою частиною поліції Києва, ситуаційним центром і алгоритмом його роботи, а також із запровадженням камер спостереження системи «Безпечне місто».
Учасники тренінгів обговорювали інструменти оцінки ризиків, пов’язані із домашнім насильством, роль поліцейського у боротьбі з цим явищем, а також можливість застосування в Україні польського досвіду роботи з кривдниками.
 
Крім теоретичних занять, поліцейські взяли участь в інсценуванні втручання співробітника превенції у конфлікт, пов'язаний із домашнім насильством, застосуванні актуальних методів стримування й припинення агресії та надання критичної оцінки прийнятим рішенням.
На завершення міжнародних навчань столичні поліцейські отримали сертифікати та подякували закордонним колегам за можливість перейняти європейський досвід протидії домашньому насильству.
 
 
Події Відео 01 липня 2022

Слідчі поліції Києва повідомили про підозру чоловіку за розбійний напад на 72-річного пенсіонера

Нападник кілька раз вдарив потерпілого ножем по тулубу та в обличчя, після чого продовжив бити лежачого дідуся ногами