Стефанчук допускає розширення переліку заборонених партій

22 березня 2022
 Стефанчук допускає розширення переліку заборонених партій

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук допускає розширення переліку заборонених проросійських політичних партій

Таку думку він висловив в ефірі національного телемарафону.

«Я думаю, що це гнучкий перелік. Якщо Служба безпеки України чи інші органи будуть надавати Раді національної безпеки і оборони розширений список, додавати ті чи інші партії, безперечно, це рішення залишатиметься за РНБО», - сказав Стефанчук.

Він уточнив, що РНБО призупинила діяльність низки проросійських партій на період воєнного стану, чим фактично запустила процедуру їх заборони. Остаточне рішення щодо заборони відповідних політичних сил має ухвалити суд за поданням Міністерства юстиції України.

Як повідомляв Укрінформ, 20 березня РНБО ухвалила рішення призупинити діяльність таких політичних структур, які мають зв’язок з росією: “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція” тощо.

За словами заступниці міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць, міністерство вже 22 березня буде готове подати позови до суду щодо заборони 10 політичних партій, згідно з рішенням РНБО.

 

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах