Стефанчук зустрівся з премʼєркою Франції, говорили про спецтрибунал для рф

01 лютого 2023
 Стефанчук зустрівся з премʼєркою Франції, говорили про спецтрибунал для рф

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук обговорив із прем’єр-міністром Французької Республіки Елізабет Борн механізми створення міжнародного спеціального трибуналу для росії

Про це спікер українського парламенту повідомив у Фейсбуці.

“Сказати “дякую” Франції та закликати залишатися з Україною і надалі. Це два ключові меседжі, які я озвучую під час кожної зустрічі, зокрема під час розмови з прем’єр-міністром Французької Республіки Елізабет Борн”, – зазначив Стефанчук.

Під час розмови з Борн він указав на важливість визнання росії країною-терористом. Окрім того, співрозмовники обговорили оборонну підтримку України. "Ми прагнемо відновити кордони України до 1991 року, тому не бачу пересторог у наданні сучасного озброєння. Воно потрібне, аби повернути свої території", – підкреслив Голова ВР.

Він також наголосив на необхідності спеціального трибуналу для росії. "Детально обговорили специфіку та механізми його створення", – поінформував Стефанчук.

Водночас він наголосив, що Україна прагне бути повноправним членом ЄС "І сьогодні я почув, що Франція підтримує цю перспективу, як і підтримує кандидатуру України на членство в Європейському Союзі", – резюмував спікер парламенту.

Як повідомлялось, 30 січня – 2 лютого Руслан Стефанчук перебуває з офіційним візитом у Франції.

Джерело Укрінформ
Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції