Столичні вибухотехніки продовжують розміновувати деокуповану Херсонщину

16 грудня 2022

Після деокупації українськими військовими населених пунктів правоохоронці приступили до розмінувань територій, адже російська армія залишила на українських землях міни, гранати та замасковані вибухонебезпечні предмети

Спеціалісти-вибухотехніки київського главку поліції у складі зведеного загону Національної поліції України разом із колегами з інших міст України продовжують виявляти та знешкоджувати боєприпаси на деокупованій Херсонщині.

Загалом, від початку деокупації Харківщини та Херсонщини, проводили роботу із розмінування звільнених територій 13 вибухотехніків столичного главку поліції. Наразі на Херсонщині продовжують роботу 6 київських поліцейських, які щодня, ризикуючи життям, знешкоджують вибухонебезпечні предмети.

Розчистити українські землі від снарядів, які залишили окупанти рф та зберегти життя громадян – головне завдання наших відважних та сміливих спеціалістів.

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції