Столичні поліцейські організували тренування спецпризначенців та вихованців спортивно-оздоровчого клубу «Кайтен»

08 грудня 2022

Діти разом зі своїм тренером діти показали свої вміння прийомів самозахисту, а поліцейські у свою чергу продемонстрували тактичні прийоми з затримання правопорушників

Малеча весело провела час, ознайомилась з поліцейським спорядженням, зброєю та службовими автомобілями.

Захід відбувся на базі полку поліції особливого призначення № 1. Зустріч для керівника та тренера клубу «Кайтен» Олександра Корольова та 19 вихованців клубу від 5 до 13 років організували ювенальні поліцейські столичного главку.

Розпочали захід гості зі спортивно-оздоровчого клубу. Тренер провів для своїх вихованців та спецпризначенців розминку, після чого дітки разом з наставником приступили до демонстрації прийомів самозахисту.

Потім старший інструктор відділення тактико-спеціальної підготовки полку поліції особливого призначення №1, член Федерації рукопашного бою України Сергій Горелишев разом з поліцейськими ознайомили малечу з технікою ведення рукопашного бою в споряджені та показали тактику затримання правопорушників.

Далі діткам продемонстрували зразки зброї, які перебувають на озброєнні правоохоронців, бронежилети та шоломи. Юні спортсмени весело проводили час з поліцейськими, задавали багато питань про їх роботу та з цікавістю розглядали спорядження.

Наприкінці заходу, за сприяння громадської спілки «Спортивний клуб поліції Києва», благодійної організації Bevar Ukraine, директора Олени Медвєдєвої та членкині правління Тетяни Галюк громадської організації FutureLab Ukraine, поліцейські подарували гостям подарунки.

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції