Столичні правоохоронці розшукали трьох неповнолітніх, які втекли з домівок

25 листопада 2021
 Столичні правоохоронці розшукали трьох неповнолітніх, які втекли з домівок

Друзі вимкнули мобільні телефони та пішли гуляти. В результаті підлітки опинилися за 100 км від Києва. Вже наступного дня, завдяки злагодженій роботі поліцейських Києва та Білої Церкви, підлітків вдалося повернути додому

До поліції Києва звернулися батьки трьох неповнолітніх і повідомили, що протягом дня діти не повернулися додому, а їхні мобільні вимкнені. Правоохоронці терміново розпочали пошуки неповнолітніх і передали орієнтування про зниклих осіб колегам із усіх областей України.

Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Дарницького управління поліції Олександр Міщенко, два хлопці та дівчина, 2006 року народження, спочатку гуляли по Києву, а потім вирішили подорожувати:

«Один із підлітків запропонував друзям поїхати погуляти за межі столиці. Щоб роздобути гроші на поїздку, він здав у ломбард домашній ноутбук. Після цього неповнолітні поїхали до Білої Церкви, де біля одного зі супермаркетів їх помітили місцеві правоохоронці. Підлітки були схожі на розшукуваних осіб, тому поліцейські зв’язалися з нами і ми негайно вирушили за підлітками. На щастя, вони ніяк не постраждали та перебували у задовільному фізичному та емоційному стані».

006Встановлено, що неповнолітні мають проблеми з навчанням і дисципліною у школі. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дітьми та їхніми батьками, а також попередили про можливі наслідки таких «мандрівок».

«Звертаємося до всіх громадян: приділяйте більше уваги власним дітям, цікавтеся їхнім життям і намірами. Це може вберегти їх від небезпеки необдуманих вчинків», - додав капітан поліції Олександр Міщенко. 

 

Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»