Столичній громаді через суд повернуто квартиру в центрі Києва вартістю понад ₴1 млн.

30 березня 2023
 Столичній громаді через суд повернуто квартиру в центрі Києва вартістю понад ₴1 млн.

Прокурори Шевченківської окружної прокуратури міста Києва відстояли в суді інтереси територіальної громади щодо повернення до комунальної власності квартири, розташованої по вулиці Ставропільській в м. Києві, вартістю понад 1 млн грн

Власницею квартири була самотня киянка, яка померла, не маючи спадкоємців. Після смерті жінки належна їй квартира у Шевченківському районі мала б перейти до комунальної власності як відумерла спадщина.

Однак, як встановило слідство, внаслідок шахрайських дій на підставі неіснуючого договору дарування вказана квартира була зареєстрована за фізичною особою.

Захищаючи інтереси територіальної громади, окружна прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про витребування майна до комунальної власності.

Завдяки активній позиції окружної прокуратури та зібраним доказам Шевченківський районний суд міста Києва погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги окружної прокуратури в повному обсязі.

Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський