Стрибуни у воду здобули перше «золото» на юніорському чемпіонаті Європи

22 червня 2021
 Стрибуни у воду здобули перше «золото» на юніорському чемпіонаті Європи

Ми стали першими у командних змаганнях

У перший змагальний день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що розпочався у хорватській Рієці, юніорська збірна України здобула «золото» у командних змаганнях, повідомляє прес-служба федерації.

Ксенія Байло, Богдан Чижовський та Данило Коновалов у командних змаганнях піднялися на першу сходинку п’єдесталу, набравши у підсумку 285,85 бали. Другими стали представники Німеччини (271,40), третіми – росіяни (269,05).

«Для нас відкрита вода завжди непередбачувана, адже наша збірна постійно тренується у закритому басейні. Сьогодні наші спортсмени виконали стрибки без помилок, у підсумку їм вдалося здобути золоті медалі у перший день чемпіонату.

Це означає, що у нас є майбутнє, чекаємо на продовження. Приємно, що нас одразу поздоровив президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов, ми постійно відчуваємо підтримку», – прокоментувала виступ юнацької команди України головна тренерка збірної Тамара Токмачова.

Події Відео 29 листопада 2021

Взрыв многоэтажки в Новой Одессе: хроника событий

Утром в субботу, 27 ноября, в городе Новая Одесса Николаевской области произошел мощный взрыв в пятиэтажном жилом доме, расположенном по адресу: ул. Бугская, 47