Стрибуни у воду здобули перше «золото» на юніорському чемпіонаті Європи

22 червня 2021
 Стрибуни у воду здобули перше «золото» на юніорському чемпіонаті Європи

Ми стали першими у командних змаганнях

У перший змагальний день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що розпочався у хорватській Рієці, юніорська збірна України здобула «золото» у командних змаганнях, повідомляє прес-служба федерації.

Ксенія Байло, Богдан Чижовський та Данило Коновалов у командних змаганнях піднялися на першу сходинку п’єдесталу, набравши у підсумку 285,85 бали. Другими стали представники Німеччини (271,40), третіми – росіяни (269,05).

«Для нас відкрита вода завжди непередбачувана, адже наша збірна постійно тренується у закритому басейні. Сьогодні наші спортсмени виконали стрибки без помилок, у підсумку їм вдалося здобути золоті медалі у перший день чемпіонату.

Це означає, що у нас є майбутнє, чекаємо на продовження. Приємно, що нас одразу поздоровив президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов, ми постійно відчуваємо підтримку», – прокоментувала виступ юнацької команди України головна тренерка збірної Тамара Токмачова.

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції