Суд відкрив справу про «трубу Медведчука» — Фонд держмайна хоче повернути її у власність держави

09 червня 2021
 Суд відкрив справу про «трубу Медведчука» — Фонд держмайна хоче повернути її у власність держави

Господарський суд Житомирської області відкрив справу за позовом Фонду державного майна про повернення у власність держави нафтопроводу «Самара — Західний напрямок» 

За інформацією у ЗМІ, частина нафтопродуктопроводу належить голові політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктору Медведчуку.

Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник під час форуму Zero Corruption Conference.

За його словами, детективи провели ретельне розслідування у справі про «труби Медведчука», вже є підозрювані, і це, запевняє Ситник, не останні підозрювані.

«За нашою інформацією, за інформацією ЗМІ, це було зроблено в межах певних законних процедур за рішенням суду, і ми офіційно звернулись до Служби безпеки України з проханням передати нам ці записи, щоби ми могли використовувати їх під час розслідування», — розповів Ситник.

Він зазначив, що якщо «плівки Медведчука» передадуть, детективи дадуть оцінку цим доказам і будуть визначатися, кого саме притягувати до відповідальності по цій справі. «Як на мене, ці файли є достатньо перспективними, і тому ми з нетерпінням чекаємо на відповідь Служби безпеки», — наголосив очільник НАБУ.

У пресслужбі Господарського суду Житомирської області, засідання у межах цієї справи призначили на 14 вересня 2021 року.

 

Джерело Радіо Свобода
Події Відео 29 листопада 2021

Взрыв многоэтажки в Новой Одессе: хроника событий

Утром в субботу, 27 ноября, в городе Новая Одесса Николаевской области произошел мощный взрыв в пятиэтажном жилом доме, расположенном по адресу: ул. Бугская, 47