Судитимуть заступника начальника одного з райуправлінь поліції на Київщині.

17 листопада 2021
 Судитимуть заступника начальника одного з райуправлінь поліції на Київщині.

Київською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з районних управлінь поліції ГУ Нацполіції у Київській області за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч. 3 ст. 171 КК України)

Розслідуванням встановлено, що у жовтні 2020 року в с. Гатне Фастівського району Київської області журналістка фіксувала ймовірні порушення під час проведення виборів. Поліцейський для припинення  відеозйомки застосував до неї силу та вирвав з рук журналістки фотокамеру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Києві.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»